Четвер, 02.05.2024, 17:40
Вітаю Вас Гість | RSS

Моє меню

Допоміжне меню

Форма входу

Мале Питаннячко

Яка у вас дома є тваринка?
Всього відповідей: 1440

Статистика



Бенгальські кішки дотепер - рідкість, особливо в Росії. Люди, знайомі з бенгалами головним чином, відносяться до них насторожено і нерідко задають сакраментальні питання типу: "а воно як - хазяїн-те не з'їсть?" У той час як власники бенгальських кішок найчастіше демонструють ознаки легкого божевілля на своїх улюбленцях, доходячи іноді до фанатизму. Такий діапазон думок не дивний , порода і справді унікальна, тому що виникла вона в результаті цілеспрямованого схрещування дикого азіатського леопардового кота (Felіs Bengalensіs) з домашніми кішками.
Незважаючи на те, що зоологи відносять азіатських леопардових кішок до того ж підродині котячих, до якого належать його більш великі родичи: лев, тигр і леопард, а саме, до підродини пантер, досвіди по схрещуванню виявилися вдалими. Правда, чоловічі особи гібридів перших поколінь були стерильні, але зате від жіночі особи при подальшому в'язанні з домашніми котами вдалося одержати потомство, здатне до відтворення.
Генеральна ідея автора цієї незвичайного проекту, американського біолога Кожне породисте бенгальське кошеня несе в собі приблизно 12-25% генів своїх леопардових предків. Завдяки цій обставині кішкам бенгальської породи властиві деякі зовсім унікальні риси, такі, наприклад, як любов до ігор у воді, специфічний дикий вигляд, що нагадує леопарда в мініатюрі, що чарує пластика рухів . У тім же віці в кошенят непропорційно великі вуха , але в процесі росту повертається повна гармонія.